Torex’i uksed – see on kindlus, tugevus, esteetiline välisilme, erakordne kvaliteet ja lai tootevalik. Meie kodulehelt leiate kõikide tooteseeriate kohta kogu vajaliku info, sh ka iga toote kohta eraldi. Samuti on kirjeldatud uste omadusi, viimistluse viisi, paigaldamis- ja kasutustingimusi. Toodete info mugavamaks kasutamiseks on see jaotatud teemade kaupa:

 • Kuidas metallust valida?
  Siin tutvustatakse uste peamisi ja eriomadusi, mis aitavad Teil valikut teha.
 • Metallist välisuste ehitus
  Selles alajaotises kirjeldatakse Torex’i uste ehituse üksikasju ning Te saate teada, millist funktsiooni ukse erinevad elemendid täidavad.
 • Välisuste peamised näitajad
  Selles alajaotises leiate välisuste kõikide näitajate ja omaduste täpse kirjelduse, mis aitab Teil valida nende hulgast just Teile sobiva. Kindlasti on kellelegi sobiv mõistlik hind koos kõrge kvaliteediga. Mõned ostjatest eelistavad kõrgendatud turvalisust ja esteetilist välisilmet. Kolmandatele meeldib aga uue ostu juures hoopis eksklusiivne välimus. Torex’i erinevad tooteseeriad vastavad ostjate erinevatele nõudmistele. Peamine on, et igaüks leiab siit just talle sobiva Torex’i ukse.
 • Metalluste tootmine
  Siin on esitatud kasulik info Torex’i uksetootmise iseärasustest, ning ka sellest, millised on eri tehnoloogiliste lahenduste ja seadmestiku abil loodud uste tehnilised omadused.

Kui Te olete eeltoodud info põhjal valmis oma valikut tegema ja teate täpselt, millist toodet soovite, siis soovitame Teil sobiva mudeli valimiseks kasutada toote koostamise abimeest. Helistage meile telefonil +372 5883 8053 või +372 5307 7290.