Torex’i üks peamisi silmapaistvaid erisusi on teras- ja metalluste omatootmine. Torex’i metalluste tehasele on iseloomulik kõrge tootmise automatiseerituse tase. Siin kasutatakse Euroopa ja Aasia juhtivate ettevõtete kõrgtehnoloogilisi seadmeid.

__

Itaalia päritolu automaatliinid Gasparini ja Salvagnini võimaldavad toota suurtes kogustes kõrge kvaliteediga metallist ukselehti.

__

Tänu Jaapani automaatsetele keevituskompleksidele Kawasaki, pole keevisõmblusi peale keevitamist vaja puhastada. See suurendab uksekonstruktsiooni tugevust.

__

Šveitsi päritolu automaatliinidel kaetakse ideaalselt ühtlase pulberpolümeerkattega kõik uksepaneelid ja -detailid. See tagab toote head kaitseomadused ja esteetilise välisilme.

__

Automaatjuhtimisega painutusseadmed tagavad profiiltoodete detailide ideaalse täpsuse. Uste tugevust suurendab ka see, et automaatsed valtsimisseadmed võimaldavad ukse lehte toota ühest terviklikust teraslehest.

__

Suurimat täpsust nõudvate metalldetailide väljalõikamist teostatakse Jaapani laserlõikeseadmel Mazak. Sellise tehnoloogia kasutamine võimaldab toota tänapäeva kõrgetele nõudmistele vastavaid metalluksi.

Lisaks kaasaegsetele seadmetele kasutatakse terasuste tootmisel ka parimaid materjale ja lisasid nagu Novolipetski metallurgiakombinaadi teraslehed, kõrge turvalisusega Blockido lukud, ukselehe vandalismivastased tugevdused jpm.

Torex töötab jätkuvalt arenduse ja tehnoloogia uuenduse vallas (iga-aastane tootmise investeeringumaht on 7 000 000 eurot). See võimaldab igal aastal turule tuua huvitavate värvitoonide ja mitmekesise lisavarustusega uusi mudeleid.

Soovite rohkem teada saada Torex’i terasuste tehasest ja metalluste tootmisest? Vaadake, palun, videot tootmise kohta või helistage meile telefonil +372 5883 8053 või +372 5307 7290. Meie spetsialistid jagavad Teiega kogu Teile vajalikku informatsiooni.