Torex’i terasuste heli-, müra- ja töökindlus ning välisilme vastab kaasaegsete standardite nõuete tingimustele. Torex’i uksed valmivad täisautomaatsetel tootmisliinidel, kus pidevalt kontrollitakse iga tootmise tsüklit. Torex kasutab ainult kõige kaasaegsemaid materjale ja koostedetaile. Meie tootearenduse spetsialistid täiustavad pidevalt välisuste ehitust, parendavad nende funktsionaalsust ja teostuse kvaliteeti.

Torex’i metalluste tehnilised iseärasused

__

Ukselengi ja ukselehe unikaalne ehitus (patenteeritud).

__

Praktilised vandalismivastased katted.

__

Kindel lukusüsteem (kõrge turvalisusastmega Blockido lukud).

__

Kahekontuuriline kummitihendiga leng ja ukseleht.

__

Patenteeritud müraisolatsiooni ja soojustuse tehnoloogia.

__

Eksklusiivsed kattematerjalid, sh eri värvitooni dekoratiivsed MDF-paneelid.

__

Metallekstsentrik.

__

Tugev pulberpolümeer- ja Cortorex-kate. Need kaitsevad ust kindlalt mehaaniliste vigastuste, rooste ja elektrivoolu mõju eest. Sellise kattega uksed on sobilikud kasutamiseks välisustena.

Lisaks põhielementidele võib Torex’i uksi varustada ka lisafunktsioonide ja aksessuaaridega, mis suurendavad kasutusmugavust ja turvalisust (näiteks täiendav metallvõre).

Torex’i uste peamised näitajad

Torex’i uste kõik mudelid vastavad Standardi nõuete tingimustele ning eristuvad järgmiste näitajate poolest:

__

Vastavus Standardi kõrgeimatele nõudmistele töökindluse, soojus- ja heliisolatsiooni ning tugevuse osas.

__

Kõrge turvalisuse aste. Uks varustatakse kahe lukuga, millest üks on tingimata Standardijärgse neljanda (kõrgema) klassi sissemurdmiskindlusega.

__

Eeskujuliku kaitse lõhnade, tolmu ja tuuletõmbuse eest tagab kaks eriliigilist tihendikontuuri, metallist ekstsentrik ja lukkude vedrudega avakatted. Avakatted avanevad ainult siis, kui ust võtmega avatakse, seega ei satu siseruumidesse läbi võtmeavade ei tolmu ega külma välisõhku.

Torex’i uste esteetilised omadused

Meie uste välisilme – see on valdkond, kuhu panustatakse palju aega ja tähelepanu. Meie firmas on tähtsal kohal disainibüroo, mille spetsialistid on Teile alati valmis pakkuma uusi ja huvitavaid uksi. Iga Torex’i ust saab katta erineva värviga kogu värvipaleti ulatuses ning komplekteerida lisavarustusega individuaalse lahenduse saamiseks.

Helistage meile telefonil +372 5883 8053 või +372 5307 7290.