logo

Torex – alati meeldivad avastused!

Metalluste tootmise tehas Torex asutati 1989. aastal. Oma 34 aastase ajaloo jooksul on Torex kasvanud kaasaegseks ja suure tootmisvõimsusega ettevõtteks. Veerand sajandi jooksul kogutud kogemus on võimaldanud meil jõuda eeskujulike kvaliteedinäitajateni kaasaegsete standardite tasemel.

Tänane Torex – see on innovaatiline ja patenteeritud tehnoloogiaga terasuste tootmise ettevõte.

Miks ostjad valivad Torex’i ukse?

Tehase kavaliteet

Tänapäevane tootmise robottehnoloogia ja mitmeastmeline kvaliteedikontroll kahandavad praagivõimalust maksimaalselt.

Inseneribürood täiustavad pidevalt uste konstruktsiooni. Tootmises kasutatakse ainult juhivate tootjate kvaliteetseid materjale ja lisavarustust.

Klienditugi

Torex’i firmasalongides töötavad kõrge kvalifikatsiooniga konsultandid, kes on läbinud vastava koolituse. Klienditugi on alati valmis vastama Teie küsimustele. Torex’iga koos on alati mugav!

Edasimüüjad

Torex pakub sertifitseeritud edasimüügisalongides ja volitatud müügikohtades teeninduse täisteenust – alates abist terasukse valimisel kuni selle paigaldamiseni pädevate paigaldajate poolt.

Miljonid inimesed avavad iga päev Torex’i uksi!

Me töötame kliendi heaks. Meie uksi on meeldiv avada ning neid on kerge kasutada – see on kindluse ja kvaliteedi näidis! Компания Torex areneb pidevalt – me evitame uusi tehnoloogiaid, parendame toodangut ja koolitame oma spetsialiste.