Torex’i lai tootevalik võimaldab korteri- või majaomanikul valida igale oma soovile ja eelistusele vastav välisuks. Otsustades, milline metallist välisuks on Teie jaoks parim, tuleb Teil täpselt oma rahalisi võimalusi planeerida. On oluline teada, millistes tingimustes Teie uus uks töötab ning millised omadused tal peavad olema.

Kuidas õigesti valida head metallist välisust?

Peamised kriteeriumid on:

Ohutus.

Torex’i metallist välisuks (vaadake fotot meie kodulehel) koosneb tugevast lengist ja paksust ukselehest, millel on spetsiaalsed mahatõstmisvastased tugivardad ning lengi seest väljasurumisvastane süsteem. Lisaks on meie uksed komplekteeritud kõrge turvalisusastmega Blockido lukkudega. Iga Torex’i uks tagab Teile ja Teie perele suurima turvalisuse.

Meeldiv välisilme

Uudsus, eksklusiivsus, efektne kujundus – need on näitajad, millega eristuvad Torex’i uksed. Kui just need kriteeriumid on Teie prioriteediks, siis palun pöörake tähelepanu mudelile ТМ Professor ja tooteseeriale Ultimatum. Neist esimene rõõmustab Teid originaalse kujundusega, mis on valminud Teie enda eskiiside järgi, aga teine – erinevate vormide ja värvitoonide paljususega.

Tuntud tootemark

Tootemark Torex on võitnud ostjate tunnustuse üle kogu Venemaa ja SRÜ. Torex’i metallukse valimine iseloomustab Teid kui kvaliteeti ja mainekat positsiooni hindavat inimest.

Mugavus ja kasutamise lihtsus

Torex’i metallist välisukse paigaldamine ei võta palju aega ning neid uksi on mugav kasutada. Sellised iseärasused nagu laagritega hinged või luku spetsiaalne silindermehanism võimaldavad ust kergelt sulgeda ja avada. Tänu sellele on uks alati terviklik. Tellimuste vastuvõtmist ja uste hooldusgraafikut saab vaadata meie edasimüüjate kodulehelt.

Kasulik ost

Torex’i tootevalikus on erineva hinnaklassiga tooted. Seega leiate Te ka väikese eelarve juures endale sobiva toote. Torex’i mõistliku hinnaklassi tooted vastavad täielikult turvalisuse, heli- ja soojusisolatsiooni standardite kõige kõrgematele nõudmistele. See saavutatakse Torex’i uksetootmise kestva moderniseerimise ja automatiseerimisega.

Korteri või maja jaoks saab Torex’i välisust valida väga erinevate kriteeriumite järgi. Millise toote kasuks Te ka ei otsusta, ühes võite kindel olla: Te saate kvaliteetse, turvalise ja hea välimusega ukse! Helistage meile telefonil +372 5883 8053 või +372 5307 7290.