Teeninduse kõrge tase on juba ammu Torex’i visiitkaardiks. Teeninduskeskused laiendavad igal aastal teenuste valikut ning tõstavad klienditeeninduse kvaliteeti. Pakume järgmisi teenuseid:

  • Ukse mõõtmine. Õigete mõõtude võtmine on kvaliteetse uksepaigalduse juures väga tähtis. See oluline ülesanne on otstarbekas usaldada professionaalsele spetsialistile. Välisuste paigaldamise suur kogemus ja kõikide nüansside tundmine võimaldavad meie spetsialistidel seda tööd teha vastutustundlikult ja täpselt.
  • Ukse kohaletoomine. Pakume kaht võimalust – ukse kohaletoomine koos paigaldusega ja ukse kohaletoomine ilma paigalduseta. Laos oleva ukse tarneaeg on 2-4 päeva. Tellimustööna valmistatud ukse kohaletoomise aeg on alates 14 päevast. Garanteerime kõikidest lepingus näidatud tarnetähtaegadest kinnipidamise.
  • Ukse ülestoomine korrusele. Vajadusel pakutakse teenust ettevõtte töötajate poolt.
  • Vana ukse mahavõtmine. Tagamaks vana ukse kerget, kiiret ja ohutut mahavõtmist, on soovitav, et seda teeksid kvalifitseeritud spetsialistid. Meie töötajatel on olemas kõik vajalikud tööriistad ja abivahendid, et vana ukse mahavõtmine toimuks kiiresti ja korralikult ning ilma liigsete kahjustusteta. Peale vana ukse eemaldamist valmistatakse ukseava ette uue ukse paigaldamiseks.
  • Uue ukse paigaldamine. Ukse tavapärase paigaldamise hinna määrab insener mõõtude võtmise ajal. Hinna sisse kuulub ukse paigaldamine ettevalmistatud ukseavasse, spetsiaalse montaaživahu kasutamine ja paigaldusjärgne koristus ning vajadusel ka ukseava tugevdamine ja viimistlus.